Председник Покрајинске владе Игор Мировић, директор Управе за капитална улагања Аутономне покрајине Војводине Недељко Ковачевић, покрајински секретар за спорт Владимир Батез и председник општине Жабаљ Чедомир Божић обишли су спортску халу и новоиграђене отворене спортске терене у комплексу ОШ „Жарко Зрењанин“ у Госпођинцима.

Покрајинска влада је за финансирање завршетка изградње спортске хале и отворених спортских терена обезбедила укупно 40 милиона динара, од чега је преко Управе за капитална улагања Аутономне покрајине Војводине, за изградњу отворених спортских терена у комплексу ОШ „Жарко Зрењанин“ у Госпођинцима, обезбедила средства у износу од 11 милиона динара.

Захваливши се Покрајинској влади и Управи за капитална улагања на подршци, председник Општине Жабаљ Чедомир Божић оценио је да је ово велики дан за школу, Госпођинце, али и целу општину.