07/12/2017

Помоћник директора за за финансијске и рачуноводствене послове Милош Малетић примио је у име Управе за капитална улагања АП Војводине плакету општине Шид. Управа за капитална улагања награђена је за велики допринос развоју ове општине. Плакета општине Шид, додељена је поводом обележавања Дана општине и Дана ослобођења општине Шид, на свечаној седници Скупштине општине у Галерији слика „Сава Шумановић“.

Осим Управе за капитална улагања, Плакета општине Шид за 2017. годину додељена је и Покрајинској влади, Скупштини АП Војводине, Покрајинском секретаријату за пољопривреду, водопривреду и шумарство, затим министру без портфеља задуженом за демографију и популациону политику и агенцији USAID. Децембарска признања добитницима је уручио председник општине Предраг Вуковић а свечаности је присуствовао председник Скупштине општине Велимир Ранисављевић, добитници плакета те друге високе званице.