23/05/2020

Потпредседник Покрајинске владе Ђорђе Милићевић и директор Управе за капитална улагања Аутономне покрајине Војводине Недељко Ковачевић обишли су данас Темерин где су у току завршни радови на реконструкцији постројења за производњу и дистрибуцију топлотне енергије, чија је укупна вредност око 107 милиона динара

Управа за капитална улагања Аутономне покрајине Војводине је, путем јавних конкурса кроз два пројекта реконструкције постројења за производњу топлотне енергије и изградње објеката за дистрибуцију топлотне енергије у општини Темерин определила средства у укупном износу од око 89 милиона динара.

Милићевић је навео да је прва фаза обнове овог објекта завршена прошле године, када су замењени котлови у топланама „Центар“ и „Парк“ у Темерину. У другој фази се ради замена топловодне мреже, по чијем завршетку ће Темерин, након више од четири деценије, имати потпуно реконструисан топловодни систем.