14/12/2018

Председник Покрајинске владе Игор Мировић и директор Управе за капитална улагања Аутономне покрајине Војводине Недељко Ковачевић, данас су у Покрајинској влади, присуствовали потписивању уговора о извођењу прве фазе радова на изградњи спортског центра са пратећим садржајима у Кули.

За пројекат вредан 275 милиона динара Покрајинска влада је преко Управе за капитална улагања издвојила 175 милиона динара док је остатак средстава у вредности од 100 милиона динара обезбедила општина Кула.

“Ово је сјајна вест за грађане општине Кула. Очекујем да најкасније до јесени наредне године прва фаза радова на овом спортском комплексу, која подразумева изградњу три базена, управне зграде и спортских терена, буде завршена”, рекао је председник Покрајинске владе Игор Мировић.

Захваливши се Покрајинској влади на издвојеним средствима и доброј сарадњи, председник Привременог органа општине Кула Велибор Милојичић рекао је да ће дугогодишњи сан мештана те општине коначно бити остварен.